Jak Fresh fruit bedýnky vznikly?

Pracoval jsem deset let ve velkoskladě s ovocem a zeleninou. Nerad jsem přihlížel tomu, že se do restaurací dováží nekvalitní zboží, potažmo které jsme nuceni konzumovat my, koncoví zákazníci.

Právě z tohoto důvodu jsem se po těchto deseti letech rozhodl založit si vlastní firmu, která se zabývá rozvozem čerstvého ovoce a zeleniny do restaurací, jídelen a ostatních gastronomických provozoven.

Má firma získala pověst jedné z nejkvalitnějších firem v tomto oboru. Často jsem se setkával s dotazy typu, zda lze dovézt čerstvé ovoce a zeleninu i individuálním zákazníkům. To ale nebylo možné hned, potřeboval jsem na takový typ projektu určitý čas na rozmyšlenou a nyní jsem se s mou přítelkyní rozhodl, že založíme firmu, která nabídne kvalitní čerstvé ovoce a zeleninu ve formě bedýnek právě Vám, jednotlivým zákazníkům a to vše od českých farmářů, v zimním období kdy je českých produktů méně i od zahraničních farem z Holandska, Španělska a Itálie.

Naší prioritou je kvalita a čerstvost nabízeného zboží, které je vybírané s ohledem na domácí původ, chuť a tradiční způsoby zpracování a u zahraničních farem je kladen důraz na malopěstitele.

 

Co Fresh fruit bedýnky nabízejí?

„Bedýnkování“ je skvělý způsob, jak si zajistit čerstvé ovoce a zeleninu až domů, do zaměstnání či do firmy.

Obsah předskládaných bedýnek je pestrý a každý týden jiný, vždy však dostanete kvalitní, čerstvě sklizenou zeleninu a ovoce.

V naší nabídce máme jak předskládané bedýnky, tak si zákazníci mohou poskládat svojí bedýnku, dle své chuti.